BMW X6 po agresywnym tuningu LUMMA Design

BMW X6 xDrive50i w wersji fabrycznej prezentuje się muskularnie i na pierwszy rzut oka widać drzemiącą pod maską siłę. Niemiecka firma LUMMA Design podjęła się wyzwania i sprawiła, że bawarski SUV jest jeszcze bardziej agresywny i powala jeśli chodzi o wygląd.

Ulepszenia BMW X6 to przede wszystkim nowy pakiet aerodynamicznego nadwozia. Przebudowano zderzaki oraz światła, które wbudowane są w dolną część zderzaka z przodu. Poszerzono progi,  wymodelowano nakładki na nadkolach i na tylej klapie zawidniał spoiler. Na samochodzie nie znajdziemy elementów z chromu, aby utrzymać wszystkie elementy w czarnym kolorze.

Wisienką na torcie są charakterystyczne dla firmy LUMMA trzy końcówki układu wydechowego, które znajdziemy na samym środku zderzaka oraz wielkie 22-calowe felgi. Zawieszenie zostało obniżone o 40 mm.

Stuningowano nie tylko wygląd, ale i też silnik. BMW X6 xDrive50i z silnikiem V8 o pojemności 4.4 litra z podwójnym turbodoładowaniem, fabrycznie posiada moc 450 KM i 650 Nm. Zwiększono ją do 555 KM i 792 Nm. Modyfikacje firmy LUMMA Design to całkowite przeprogramowanie samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © MAXBmw.pl - Blog, Portal Ciekawych Rzeczy.