Nowe BMW Serii 7! Zobacz oficjalne zdjęcia

Zaprezentowano właśnie nowe BMW serii 7 G11. Bardziej nowoczesny wygląd to nie jedyna innowacja. To auto będzie wyposażone w inteligentny kluczyk.

Nowe BMW Serii 7 to bez wątpienia konkurencja Mercedesa Klasy S oraz Audi A8. Jest to dzieło najlepszych inżynierów, jakich posiada ta bawarska marki. Najwięcej pracy przy BMW serii 7 G11 pochłonęła kwestia redukcji masy. Do jego produkcji zastosowano struktury z włókna węglowego, stali, aluminium, magnezu i plastiku, dzięki czemu odchudzono go aż o 200 kilogramów.

W nowym BMW Serii 7 całkowitą nowością jest technologia sterowania funkcjami auta za pomocą gestów. Pomyślano też o gadżeciarskim, bezprzewodowym ładowaniu telefonów komórkowych, 7-calowym tablecie oraz pokładowym systemie „perfumowania” powietrza i, czym BMW szczególnie może się szczycić – inteligentny kluczyk, który znajdziemy tylko w nowym BMW Serii 7, który ma wbudowany 2,2-calowy ekran.

Nie tylko otworzysz i zamkniesz nim drzwi, ale nawet zaparkujesz limuzynę lub wyjedziesz nią z miejsca parkingowego i to bez siedzenia we wnętrzu auta! System można uruchomić w przypadku, w którym pojazd jest pozostawiony na wprost miejsca postojowego.

Zawieszenie BMW 7 to technologia pneumatyczna. Nie dość, że będzie miało napęd na cztery koła, to jeszcze po raz pierwszy w historii pojawią się w cztery koła skrętne.

Sprzedaż tego auta w Europie wystartuje w październiku z dwoma silnikami benzynowymi i jednym dieselem. Pod maskę wersji 740i trafi 3-litrowy doładowany motor o mocy 326 koni mechanicznych, a 750i 4,4-litrowa, doładowana V-ósemka z 450 koni. Modele BMW 730d będą napędzane 3-litrowym silnikiem o mocy 265 koni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © MAXBmw.pl - Blog, Portal Ciekawych Rzeczy.